Jméno & Tradice & Kvalita

Za 16 let našeho působení na trhu hydroizolací se naše firma stala synonymem kvalitně provedené hydroizolace domu.

Důraz na preciznost zpracování a kvalitu používaných hydroizolačních materiálů nás provází po celou dobu našeho podnikání. Po 16 letech víme, že poctivost a kvalitu, kterou nabízíme, nám naši zákazníci vracejí v podobě doporučení, což je pro nás nejlepší reklamou.

Protože jsme přesvědčeni, že Vám v oboru hydroizolací nabízíme jen to nejlepší, nebojíme se na naši práci jako jedni z mála poskytovat 10 letou záruku.

Za naším úspěchem stojí také individuální přístup ke každému z našich zákazníků a jeho problému s vlhkostí. Proto nabízíme odjakživa odbornou konzultaci s obhlídkou objektu a návrhem řešení zcela zdarma.

  • Odkopání domu s vložením izolační folie nám opravdu pomohlo. Dům máme v mírném svahu, nejvíce mokrá tedy byla čelní strana, kde se nám z vnitřní strany ve sklepech permanentně tvořily mapy plísní. Po izolaci a zdrenážování se zdá být problém vyřešen. Zeď vysychá a drenážní systém v zemi jde znát i v nižší promáčenosti zeminy kolem domu po deštích.

    Petr Bedřišek

Bezkonkurenční materiály

Pro provádění hydroizolačních prací používáme vysokohustotní polyethylenové hydroizolační folie, které vynikají svou nesrovnatelně vyšší životností a svařitelností. Veškeré naše izolace kompletně svařujeme, tvoří tedy hermeticky uzavřené hydroizolační vrstvy, které nepropustí vlhkost ani vodu k izolovaným domům.

Životnost a hydroizolační vlastnosti námi používaných HDPE folií jsou vyšší než u běžně používaných asfaltových pásů, které považujeme za zastaralou technologii hydroizolace.

  • Vysokohustotní polyethylen

  • Odolné proti UV záření

  • Odolné proti radonu

  • Odolné proti mechanickému poškození

  • Životnost deklarovaná výrobcem min. 70 let

  • Splňující prohlášení o shodě

100% hydroizolační technologie

Našim zákazníkům vždy nabízíme pouze spolehlivá řešení, které zaručeně zbaví jejich domovy vlhkosti a plísní.

Proto se od začátku našeho podnikání specializujeme pouze na mechanické metody hydroizolací, tedy technologie kdy vodu a vlhkost od domu izolujeme mechanickou zábranou – v našem případě vysokohustotní hydroizolační folií.

Stovky izolovaných domů

Naše práce jde opravdu vidět. Zanecháváme po sobě stovky spokojených zákazníků, kteří nyní žijí v suchých domovech bez vlhkosti a plísní. 

V Moravskoslezském kraji se AQUASAN IZOLACE stává opravdovým synonymem kvalitně provedené hydroizolace domu se stovkami realizací ve Frýdku-Místku, Novém Jičíně, Kopřivnici, Havířově, Karviné, Ostravě, Českém Těšíně a v přilehlých obcích.

Krom stovek rodinných domů, které tvoří převážnou část našich realizací jsme také realizovali bezmála stovku bytových domů v Moravskoslezském kraji.

 

ZOBRAZIT REFERENCE